Frankfurt - Paris - Brüksel - Amsterdam

Program

Harita

Kondisyon

Görseller

Fiyat

1.Gün Frankfurt – Varış

Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Frankfurt şehir merkezindeki Hotelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

Akşam üstü Römer meydanında alacağımız hoşgeldiniz kokteyline 30dak. nehir kenarı yürüşü ile gidiyoruz.

 

2.Gün Frankfurt Şehir turu

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından 9am den 5pm kadar özel otobüsümüz ile şehir turu yapıyoruz. Şehrin görülmesi gereken yerlerini görüyoruz. Turumuzun sonrası hotelimize transfer ve geceleme hotelimizde.

 

3.Gün Frankfurt - Paris

Sabah kahvaltımızın ardından saat 11:00am kadar serbest zaman. 11am de Frankfurt Main tren istayonuna gidiyoruz ve 1pm Paris trenine biniyoruz. 1.Sınıf yapacağımız yolculuğumuz da öğle yemeğimizi trende alıyoruz. 4:50pm de Paris e varıyoruz tren istasyonunda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Paris 13. bölgedeki Hotelimize hareket ediyoruz ve odalara yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün Paris Şehir turu

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından 9am den 5pm kadar özel otobüsümüz ile şehir turu yapıyoruz. Şehrin görülmesi gereken yerlerini görüyoruz. Turumuzun sonrası hotelimize transfer ve geceleme hotelimizde.

Akşam üstü katılmak isteyenler ile birlikte Contrescarpe meydanına kahve içmeye gidiyoruz.

 

5.Gün Paris Şehir turu

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Tekne Sen nehrinde Paris Şehir turu. Bu tur Hop-On Hop-Off tarzı bir tur, istenilen yerde inilip istenilen yeder tekneye tekarar binilebilir. Akşam üstü Eyfel kulesi seyri için; Eyfel kulesi durağında tekneden iniyoruz. Kulenin ışık gösterileri saat 10pm civarında başlıyor. Saat 11pm de hotelimize Paris metrosunu alarak dönüyoruz,  geceleme hotelimizde.

 

6.Gün Paris - Brüksel

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından saat 1:20pm kadar serbest zaman. 2:25pm de Paris den hızlı tren ile Brüksel e gidiyoruz. 1.Sınıf yapacağımız yolculuğumuz da öğle yemeğimizi trende alıyoruz. 3:50pm de Brüksel’e varıyoruz, tren istasyonunda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir merkezindeki Hotelimize hareket ediyoruz ve odalara yerleşiyoruz.

Akşam üstü Grand Place alacağımız hoşgeldiniz kokteyline 15dak. yürüşü ile gidiyoruz.

 

7.Gün Brüksel Şehir turu

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından 9am den 5pm kadar özel otobüsümüz ile şehir turu yapıyoruz. Şehrin görülmesi gereken yerlerini görüyoruz. Turumuzun sonrası hotelimize transfer ve geceleme hotelimizde.

 

8.Gün Brüksel - Amsterdam

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından saat 11:20am kadar serbest zaman. 12:52pm de Brüksel’den hızlı tren ile Amsterdam’a gidiyoruz. 1.Sınıf yapacağımız yolculuğumuz da öğle yemeğimizi trende alıyoruz. 2:42pm de Amsterdam’a varıyoruz, 10 dakikalık yürüyüş mesajesindeki hotelimize yürüyerek geliyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz.

Akşam üstü Kızmızı Fener Bölge ziyereti yapıyoruz.

 

9.Gün Amsterdam Şehir turu

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından 10am de tekne ile Amsterdam ın meşhur Kanallarında şehir turu yapıyoruz. Bu tur Hop-On Hop-Off tarzı bir tur, istenilen yerde inilip istenilen yeder tekneye tekarar binilebilir. Şehrin görülmesi gereken yerlerini görüyoruz. Geceleme hotelimizde.

 

10.Gün Frankfurt

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam dan Frankfurt a gitmek için Amesterdam Centraal tren istasyonuna gidiyoruz. Hızlı trenimiz 10:35am de hareket ediyor ve Frankfurt havalimanına saat 2:16pm de ulaşıyoruz. Herzaman ki gibi öğle yemeğimizi trende alıyoruz.

Turumuzun ve servisimizin sonu.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

• Seçilen kategorideki hotellerde oda + kahvaltı konaklama

• Hotel vergileri (%5 ila %8)

• Turist şehir vergileri

• Özel otobüslerle tüm gün şehir turları

• Gülden Tour eşliğinde Rehberlik ve tanıtım hizmetleri

• Amsterdam hariç Avrupa daki Havalimanı, yada tren istasyonu – Hotel transferleri

• Ülkeden ülkeye Hızlı Tren 1.sınıf seyahatleri + Trende öğlen yemekleri

• Frankfurt, Brüksel şehirlerinde hoşgeldiniz kokteyleri

 

 Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

• Kaza ve Sağlık Sigortası

• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar

• Bahşişler

• Vize ücreti (Servis bedeli 120 Euro)

• Her türlü kişisel harcama ve hotel extraları

• Müze girişleri

• Yurtdışı çıkış vergisi (15TL)

 

Please inquire for a custom quote. The price is customized based on final hotel choices, travel dates, and other custom preferences.

Lütfen size özel teklif için istekte bulunun. Nihai fiyat; otel seçenekleri, seyahat tarihleri, ve diğer özel tercihlerine göre belirlenmektedir.

Por favor, pregunte para un presupuesto personalizado. El precio es personalizado basado en opciones finales de hoteles, fechas de viaje, y otras preferencias personalizadas.

CONTACT

ENG

TR

Gulden Tour

Destination by Ana Gulden

+57.318.436.0870

QUIENES SOMOS

LISTA de TOURS

+57.1.757.1213

NUESTROS COLABORADORES

SOBRE COLOMBIA

+1.201.588.3999

BLOG

SOBRE TURQUIA

© 2016 DESTINATION by ANA GULDEN DBA GULDEN TOUR