Bogotá Sehir Turu

Program

Harita

Kondisyon

Görseller

Fiyat

6 Saat Tur (9am-4pm)

 Hotelimizde sizi karşıladıktan sonra, özel aracımızla Bogota’nın en eski bölgesi olan La Candelaria bölgesine gezimize başlamak üzere gidiyoruz. İlk durağımız Kolomb öncesi döneme ait 55 bin parça eserden ancek 6000 inin sergilendiği Altın Müzesi gezisi, daha sonra yürüyerek Bolivar Meydanı, Adalet Sarayı, Kongre Binası, Santa Clara Müzesi ve Başkanlık sarayını gördükten sonra, ünlü Kolombiyalı ressam Fernando Botero’nun 123 şahsi eseri ile birlikte Dali, Monet ve Van Gogh un 85 eserlerinin sergilendiği Botero Müzesi gezisi.

Öğle yemeğimizi yerli yemekleri deneyebileceğimiz bir Kolombiya restoranında aldıktan sonra, deniz seviyesinden 3,152mt yükseklikte olan Monserrate tepesine teleferik ile çıkacağız. Tepede; 17 yüzyılda inşaa edilmiş kilise dışında kafeler, restoranlar ve hediyelik eşya satıcıları vardır ama tepenin en güzel yanı ise muhteşem Bogota manzarasıdır.

 

Tepeden inişimizin ardından Hotelinize transfer ile turumuz sonlanır.

 

9 Saat Tur (9am-7pm)

 5 Saatlik turumunuza ek olarak bu tur da monserrate tepesine çıkmadan önce, öğle yemeğinden sonra 1823 de inşaa edilmiş, Kolombiyanın ve Güney Amerikanın en eski müzesi olan Kolombiya Ulusal Müzesi gezisi yapmaktayız. Müzede Kolombiya'nın tarih, sanat ve kültürü hakkında genel sergiler bulunmaktadır.

 

Altın Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için https://en.wikipedia.org/wiki/Gold_Museum,_Bogot%C3%A1 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Botero Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için https://en.wikipedia.org/wiki/Botero_Museum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kolombiya Ulusal Müzesi hakkında daha fazla bilgi almak için https://en.wikipedia.org/wiki/Colombian_National_Museum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Monserrate tepesi hakkında daha fazla bilgi almak için https://en.wikipedia.org/wiki/Monserrate sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fernando Botero hakkında daha fazla bilgi almak için https://en.wikipedia.org/wiki/Fernando_Botero sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

• Hotelinizden hareket

• Tüm Transferler

• Öğle yemeği

• Türkçe Rehberlik Hizmeti

• Müze ve teleferik ücretleri

 

 Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

• Kaza ve Sağlık Sigortası

• Tüm Ekstra Turlar

• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

• Bahşişler

Please inquire for a custom quote. The price is customized based on final hotel choices, travel dates, and other custom preferences.

Lütfen size özel teklif için istekte bulunun. Nihai fiyat; otel seçenekleri, seyahat tarihleri, ve diğer özel tercihlerine göre belirlenmektedir.

Por favor, pregunte para un presupuesto personalizado. El precio es personalizado basado en opciones finales de hoteles, fechas de viaje, y otras preferencias personalizadas.

CONTACT

ENG

TR

Gulden Tour

Destination by Ana Gulden

+57.318.436.0870

QUIENES SOMOS

LISTA de TOURS

+57.1.757.1213

NUESTROS COLABORADORES

SOBRE COLOMBIA

+1.201.588.3999

BLOG

SOBRE TURQUIA

© 2016 DESTINATION by ANA GULDEN DBA GULDEN TOUR