Bogotá, Pereira, Cartagena

Program

Harita

Kondisyon

Görseller

Fiyat

1.Gün Bogota – Varış

 Bogota Eldorado Havalimanı dış hatlar geliş terminalinden kaşılama bizleri bekleyen Türkçe konuşan tercumanımız ve özel otobüsümüz ile Hotelimize ulaşıyoruz, alacağımız koktelin ardından odalara yerleşme.

Geceleme Bogota daki otelimizde

 

2.Gün Bogota - Pereira

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Bogota’nın en eski bölgesi olan La Candelaria bölgesi gezisi: Kolomb öncesi döneme ait 35 bin parça eserin ergilendiği Altın Müzesi gezisi, Bolivar Meydanı, Adalet Sarayı, Kongre Binası ve El Sagrario Şapeli, ünlü Kolombiyalı ressam Fernando Botero’nun eserleri ile birlikte Dali, Monet ve Van Gogh un eserlerinin sergilendiği Botero Müzesi gezisi. Öğle yemeğinden sonra, teleferik ile çıkacağımız Monserrate tepesi ziyareti ve ardından Eldorado Havalimanı iç hatlar gidiş terminaline transfer. Avianca hava yollarının AV9831 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 19:25 da Bogota’dan hareket ediyoruz ve 20:25 de Pereira’ya varıyoruz.

Geceleme Pereira deki otelimizde.

 

3.Gün Pereira

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Pereira nın da içinde bulunduğu Quindio departmanında Dünyanın en meşhur kahvesi olan Kolombiya kahvesi hakkında detay bilgisinin alınacağı Ulusal Kahve Parkını ziyaret edeceğiz. Burda kahvenin ağaçdan soframıza kadar hikayesin öğrenecek işlemler ellerinizle yapma şansı yaşayacaksınız. Park içerisinde alacağımız öğle yemeğimizin ardından kelebek parkını ziyaret edeceğiz.

Geceleme Pereira daki otelimizde.

 

4.Gün Salento

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Pereira ya 1 saat uzaklıktaki Salento kasabasını ziyaret edeceğiz. Bu kasaba sizlere tipik bir kahve üreticisi kasabasının nasıl olduğuna dair çok güzel bir örnek verecektir. Öğle yemeğimizin ardından Recuca (Recorrido de la cultura cafetera) denilen Park da kahve kültürünü öğreneceğiz.

Geceleme Pereira daki otelimizde.

 

5.Gün Pereira - Cartagena

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Pereria havalimanına gidiyoruz. Bogota aktarmalı olarak Avianca hava yollarının AV9840 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 8:10 da Pereira’dan Bogota’ya hareket ediyoruz ve 9:05 de Bogota’ya varıyoruz. Yine Avianca hava yollarının AV8558 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 13:32 da Bogota’dan Cartagena’ya hareket ediyoruz ve 15:04 de Cartagena’ya varıyoruz.

Geceleme Cartagena’daki otelimizde.

 

6.Gün Cartagena

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Cartagena şehir gezisi. Koloniyal mimarisi, rengarenk balkonları ve tarihi kapıları ile Cartagena gezisi: San Felipe kalesi, La Popa Tepesi, UNESCO Dünya Mimarisi Listesinde yer alan eski şehir merkezi, San Pedro Claver Kilisesi ve Meydanı, Boliver meydanı. Gezimiz eski şehir kısmını araştan inerek yürüyerek yapacağız. Yürüyüşümüz sırasında engizisyon müzesini ziyaret edip Cartagena hakkında Sömürge ve Esirlik konularında bilgi alacağız.

Geceleme Cartagena daki otelimizde.

 

Cartagena hakkında daha fazla bilgi almak için http://whc.unesco.org/en/list/285 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

7.Gün Cartagena – Tespih (Rosairo) Adası

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, saat 9am de tespih adalarından bir olan özel adamıza doğru sürat teknemiz ile hareket edeceğiz. Bir saat sürecek zevkli bir yolculuğun ardından cennetten bir parça olan adamıza ulaşıyoruz. Burda plajdan mümkün olduğunca faydalanmak ve rahatlamaktan başka hiçbir kayğınız olmayacak. Öğle yemeğimizi adada; özel balık ve deniz ürünlerinden yaptıkları bir menü olarak aldıktan sonra akşam 5pm de Cartagena ya geri dönüyoruz.

Geceleme Cartagena daki otelimizde.

 

8.Gün Cartagena – Bogota

 Kahvaltımızın ardından Cartagena havalimanına transfer. Avianca hava yollarının AV8559 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 13:27 da Cartagena’dan hareket ediyoruz ve 14:57 de Bogota’ya varıyoruz.

 

Opsiyon 1. Bogota Eldorado internasyonel havalimanına transfer.

Opsiyon 2. Bogota airport hotel de konaklama.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

• Kolombiya Havayolları Avianca tarifeli seferi ile Bogota-Pereira, Pereira-Cartagena, Santa Marta -Bogota ekonomi sınıfı uçak bileti

• Alan-Otel-Alan Transferleri

• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler

• Panoramik Şehir Turları

• Tekne turları

• Belirtilen otellerde double konaklamalarda

• Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri

• Türkçe Rehberlik Hizmeti

• Tur süresince tıbbi yardım

• Havalimanı vergisi

 

 Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

• Kaza ve Sağlık Sigortası

• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar

• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

• Bahşişler

 

Please inquire for a custom quote. The price is customized based on final hotel choices, travel dates, and other custom preferences.

Lütfen size özel teklif için istekte bulunun. Nihai fiyat; otel seçenekleri, seyahat tarihleri, ve diğer özel tercihlerine göre belirlenmektedir.

Por favor, pregunte para un presupuesto personalizado. El precio es personalizado basado en opciones finales de hoteles, fechas de viaje, y otras preferencias personalizadas.

CONTACT

ENG

TR

Gulden Tour

Destination by Ana Gulden

+57.318.436.0870

QUIENES SOMOS

LISTA de TOURS

+57.1.757.1213

NUESTROS COLABORADORES

SOBRE COLOMBIA

+1.201.588.3999

BLOG

SOBRE TURQUIA

© 2016 DESTINATION by ANA GULDEN DBA GULDEN TOUR