Kolombiya Karayipler

Program

Harita

Kondisyon

Görseller

Fiyat

1.Gün Bogota – Cartagena

 Bogota Eldorado Havalimanı İç Hatlar gidiş terminalinde; bağaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Avianca Havayollarının tarifeli AV9514 sefer sayılı uçuşu ile 9.26’de Bogota’dan ayrılıyoruz (Uçuş süresi yaklaşık 1,5 saat) Yerel saat ile 11:01’de Cartagena’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Hotelimize ulaşıyoruz, odalara yerleşme ve öğle yemeğinin ardından Cartagena şehir turu. Koloniyal mimarisi, rengarenk balkonlar ve tarihi kapıları ile Cartagena gezisi: San Felipe kalesi, UNESCO Dünya Mimarisi Listesinde yer alan eski şehir merkezi, San Pedro Claver Kilisesi ve Meydanı, Boliver meydanı. Gezimiz eski şehir kısmını araştan inerek yürüyerek yapacağız. Yürüyüşümüz sırasında engizisyon müzesini ziyaret edip Cartagena hakkında Sömürge ve Esirlik konularında bilgi alacağız.

Geceleme Cartagena daki otelimizde.

 

2.Gün Cartagena – Tespih (Rosairo) Adası

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, saat 9am de tespih adalarından bir olan özel adamıza doğru sürat teknemiz ile hareket edeceğiz. Bir saat sürecek zevkli bir yolculuğun ardından cennetten bir parça olan adamıza ulaşıyoruz. Burda plajdan mümkün olduğunca faydalanmak ve rahatlamaktan başka hiçbir kayğınız olmayacak. Öğle yemeğimizi adada; özel balık ve deniz ürünlerinden yaptıkları bir menü olarak aldıktan sonra akşam 5pm de Cartagena ya geri dönüyoruz.

Geceleme Cartagena daki otelimizde.

 

3.Gün Cartagena – Baranquilla – Santa Marta

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, özel otobüsümüz ile Santa Marta’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolda Barranquilla panoramik turu yapacağız ve öğle yemeğimizin ardından Santa Marta’ya varacağız.

Geceleme Santa Marta daki otelimizde.

 

4.Gün Tayrona Ulusal Parkı

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Tayrona Ulusal parkına gideceğiz ve rehberimiz eşliğinde park içerisinde yapacağımız 1 saatlik yürüyüşün ardından Atlas okyanusunda karşılaşabileceğimiz en güzel plajlara ulaşacağız. Öğleden yemeğimizi Park içerisinde aldıktan sonra Santa Marta ya dönüyoruz.

Geceleme Santa Marta daki otelimizde.

 

5.Gün Santa Marta - Bogota

 Kahvaltımızın ardından, Santa Marta havalimanına transfer.

Avianca hava yollarının AV9715 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 10:53 da Santa Marta’dan Bogota’ya hareket ediyoruz ve 12:23 de Bogota’ya varıyoruz.

 

Opsiyon 1. Bogota internasyonel havalimanına transfer.

Opsiyon 2. Bogota airport hotel de konaklama.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

• Kolombiya Havayolları Avianca tarifeli seferi ile Bogota-Cartagena ve Santa Marta-Bogota ekonomi sınıfı uçak bileti

• Alan-Otel-Alan Transferleri

• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler

• Panoramik Şehir Turları

• Chiva denilen yerel otobüs ile Cartagena Panoramık şehir turu

• Belirtilen otellerde double konaklamalarda

• Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri

• Türkçe Rehberlik Hizmeti

• Tur süresince tıbbi yardım

• Havalimanı vergisi

 

 Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

• Kaza ve Sağlık Sigortası

• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar

• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

• Bahşişler

 

Please inquire for a custom quote. The price is customized based on final hotel choices, travel dates, and other custom preferences.

Lütfen size özel teklif için istekte bulunun. Nihai fiyat; otel seçenekleri, seyahat tarihleri, ve diğer özel tercihlerine göre belirlenmektedir.

Por favor, pregunte para un presupuesto personalizado. El precio es personalizado basado en opciones finales de hoteles, fechas de viaje, y otras preferencias personalizadas.

CONTACT

ENG

TR

Gulden Tour

Destination by Ana Gulden

+57.318.436.0870

QUIENES SOMOS

LISTA de TOURS

+57.1.757.1213

NUESTROS COLABORADORES

SOBRE COLOMBIA

+1.201.588.3999

BLOG

SOBRE TURQUIA

© 2016 DESTINATION by ANA GULDEN DBA GULDEN TOUR