Colombia - Panama

Program

Harita

Kondisyon

Görseller

Fiyat

1.Gün Bogota – Varış

 Bogota Eldorado Havalimanı dış hatlar geliş terminalinden kaşılama bizleri bekleyen Türkçe konuşan tercumanımız ve özel otobüsümüz ile Hotelimize ulaşıyoruz, alacağımız koktelin ardından odalara yerleşme.

Geceleme Bogota daki otelimizde

 

2.Gün Bogota

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Bogota’nın en eski bölgesi olan La Candelaria bölgesi gezisi: Kolomb öncesi döneme ait 35 bin parça eserin ergilendiği Altın Müzesi gezisi, Bolivar Meydanı, Adalet Sarayı, Kongre Binası ve El Sagrario Şapeli, ünlü Kolombiyalı ressam Fernando Botero’nun eserleri ile birlikte Dali, Monet ve Van Gogh un eserlerinin sergilendiği Botero Müzesi gezisi. Öğle yemeğinden sonra, teleferik ile çıkacağımız Monserrate tepesi ziyareti ve ardından şehrin en işlek yerlerinden biri olan Zona T ziyaret edeceğiz.

Geceleme Bogota deki otelimizde.

 

3.Gün Bogota - Cartagena

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Eldorado Havalimanı iç hatlar gidiş terminaline transfer. Avianca hava yollarının AV9514 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 9:29 da Bogota’dan hareket ediyoruz ve 11:01 de Cartagena’ya varıyoruz.

Cartagena şehir gezisi. Koloniyal mimarisi, rengarenk balkonları ve tarihi kapıları ile Cartagena gezisi: San Felipe kalesi, La Popa Tepesi, UNESCO Dünya Mimarisi Listesinde yer alan eski şehir merkezi, San Pedro Claver Kilisesi ve Meydanı, Boliver meydanı. Gezimiz eski şehir kısmını araştan inerek yürüyerek yapacağız. Yürüyüşümüz sırasında engizisyon müzesini ziyaret edip Cartagena hakkında Sömürge ve Esirlik konularında bilgi alacağız.

Geceleme Cartagena daki otelimizde.

 

Cartagena hakkında daha fazla bilgi almak için http://whc.unesco.org/en/list/285 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

4.Gün Cartagena - Tespih (Rosairo) Adası

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, saat 9am de tespih adalarından bir olan özel adamıza doğru sürat teknemiz ile hareket edeceğiz. Bir saat sürecek zevkli bir yolculuğun ardından cennetten bir parça olan adamıza ulaşıyoruz. Burda plajdan mümkün olduğunca faydalanmak ve rahatlamaktan başka hiçbir kayğınız olmayacak. Öğle yemeğimizi adada; özel balık ve deniz ürünlerinden yaptıkları bir menü olarak aldıktan sonra akşam 5pm de Cartagena ya geri dönüyoruz.

Geceleme Cartagena daki otelimizde.

 

5.Gün Cartagena – Panama Şehri

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Cartagena Rafael Núñez Havalimanı dış hatlar gidiş terminaline transfer. Copa hava yollarının CP160 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 9:33 da Cartagena’dan hareket ediyoruz ve 10:48 de Panama Şehrine varıyoruz. Panama şehir turumuz sırasında büyüleyici freskleriyle baş döndüren Opera Binası, Pasifik’teki ilk Avrupa yerleşim yeri olan Panama Vieja, Panama Kanalı ve San Lorenzo Kalesi görülecek yerler arasındadır. Ulusal Tiyatro, Başkanlık Sarayı, Koloni Dini Müzesi ve Antropoloji Müzesi de geziniz süresince uğramanız gereken diğer adresler arasında.

Geceleme Panama şehrin deki otelimizde.

 

6.Gün Panama – Colon – Chagres Ulusal Parkı

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Chagres Ulusal Parkı ve Yerli Köyleri turu için önce tren ile Colon’a gidiyoruz. Yaklaşık bir saat sürecek yolculuğun ardından Curutu’ya hareket ediyoruz. Burada kanolar ile Chagres Ulusal Parkı içinden yol alıyoruz. Gezimiz esnasında bir Embera köyünü ziyaret edecek ve burada yerlilerin yaşamları hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Öğle yemeği arasının ardından Panama şehrine dönüş. Geceleme Panama şehrin deki otelimizde.

 

7.Gün Panama şehri - Bitiş

 Hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Panama şehri Tocumen havalimanı transfer ve dış hatlar gidiş terminalinde turumuz bitiyor…

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

• Kolombiya Havayolları Avianca tarifeli seferi ile Bogota-Cartagena, Copa Havayolları tarifeli seferi ile Cartagena-Panama şehri ekonomi sınıfı uçak bileti

• Alan-Otel-Alan Transferleri

• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler

• Panoramik Şehir Turları

• Tekne turu

• Tren turu

• Belirtilen otellerde double konaklamalarda

• Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri

• Türkçe Rehberlik Hizmeti

• Tur süresince tıbbi yardım

• Havalimanı vergisi

 

 Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

• Kaza ve Sağlık Sigortası

• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar

• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

• Bahşişler

 

Please inquire for a custom quote. The price is customized based on final hotel choices, travel dates, and other custom preferences.

Lütfen size özel teklif için istekte bulunun. Nihai fiyat; otel seçenekleri, seyahat tarihleri, ve diğer özel tercihlerine göre belirlenmektedir.

Por favor, pregunte para un presupuesto personalizado. El precio es personalizado basado en opciones finales de hoteles, fechas de viaje, y otras preferencias personalizadas.

CONTACT

ENG

TR

Gulden Tour

Destination by Ana Gulden

+57.318.436.0870

QUIENES SOMOS

LISTA de TOURS

+57.1.757.1213

NUESTROS COLABORADORES

SOBRE COLOMBIA

+1.201.588.3999

BLOG

SOBRE TURQUIA

© 2016 DESTINATION by ANA GULDEN DBA GULDEN TOUR